SZANOWNY KLIENCIE, ZANIM ZADZWONISZ LUB NAPISZESZ

W SPRAWIE WYKRYWANIA PODSŁUCHÓW, UPRZEJMIE PROSZĘ

O ZAPOZNANIE SIĘ Z ZAKŁADKAMI WAŻNE INFORMACJE,

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW I KONTAKT

Szanowny Kliencie - przeczytaj, zanim zadzwonisz.


Szanowni Państwo, szanując czas obu stron, proszę o zapoznanie się z zasadami współpracy i realizacji usług związanych z wykrywaniem urządzeń podsłuchowych i bezpieczeństwem informacyjnym przed kontaktem z moją firmą.

W szczególności proszę zapoznać się z zakładką "WAŻNE INFORMACJE" oraz "WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW".
Powyższe zalecenia nie dotyczą usług projektowania i produkcji
urządzeń elektronicznych.

mgr inż. Wojciech Kowalski

Tel. +48 508 868 124 (Pn-Pt: 10:00 - 16:00)

E-mail: electronicslight@wp.plZakładam, że wchodząc na moją stronę nie zrobili tego Państwo przypadkiem, tylko z powodu problemu, który powinien zostać rozwiązany.

Ode mnie oczekują Państwo profesjonalizmu, doświadczenia, specjalistycznego sprzętu, wiedzy, dyskrecji oraz wnikliwej analizy Państwa problemu i znalezienia skutecznego rozwiązania, co jestem w stanie Państwu zaoferować na określonych warunkach finansowych.

Reasumując i biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie w kontaktach
z klientami, poniżej przedstawiam listę najczęściej zadawanych
pytań oraz odpowiedzi, pomoże to zaoszczędzić Państwa i mój czas.

1. Czy można się z Panem spotkać na kawę celem omówienia problemu i czy muszę coś za to zapłacić ?

Spotkanie "face to face" jest zazwyczaj potrzebne celem rozpoczęcia współpracy jednak nie jest konieczne w każdym przypadku. Każde spotkanie dotyczące tematu wykrywania podsłuchów jest płatne na takiej samej zasadzie jak wizyta u lekarza czy u prawnika. Koszt konsultacji trwającej do godziny to 150 zł netto + 23% VAT płatne z góry przed spotkaniem. Podana stawka nie podlega negocjacji i dotyczy spotkania w Toruniu.

2. Zadzwoniłam do prywatnego detektywa i powiedział, że sprawdzi mi biuro 20m2 za 500 zł i że potrwa to 10 minut, dlaczego u Pana występują dwa różne warianty cenowe ?

Niestety żyjemy w takich czasach i w takim państwie, gdzie można wykonywać "specjalistyczne" usługi nie posiadając odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, sprzętu i uprawnień.

Proszę pamiętać - detektyw w większości przypadków nie jest specjalistą od podsłuchów, może być profesjonalistą w działaniach operacyjnych itp., jednak elektronika i podsłuchy to zupełnie inna dziedzina.

Nie ma takiej możliwości, aby biuro o powierzchni 20m2 sprawdzić kompleksowo pod kątem obecności jakichkolwiek podsłuchów w czasie kilkunastu minut.

Żeby przeprowadzić skuteczną kompleksową inspekcję należy wykonać szereg czynności, od sprawdzenia pasma radiowego do min. 25GHz (99% firm/osób prywatnych posiada sprzęt czuły do częstotliwości 3GHz), po sprawdzenie elementów konstrukcyjnych, mebli, parapetów, podwieszanych sufitów itp. specjalnym urządzeniem zwanym detektorem złącz nieliniowych, który wykrywa układy elektroniczne nawet jeśli w danym momencie nie pracują (są wyłączone), niezależnie od tego, czy układ znajduje się w ścianie, podłodze, suficie czy innym sprzęcie stanowiącym wyposażenie biura.

W dalszej części należy przeprowadzić inspekcję fizyczną za pomocą specjalistycznych urządzeń tj. endoskopy z kierowaną zdalnie podświetlaną kamerą o małej średnicy, endoskopy z kamerą miniaturową (5mm), lusterka inspekcyjne, oświetlenie UV itd.

W wielu przypadkach konieczna jest również inspekcja fizyczna urządzeń RTV znajdujących się w biurze.

Ponieważ jednak często zdarza się, że istnieje mała szansa na obecność profesjonalnego podsłuchu, a klient dysponuje ograniczonymi możliwościami finansowymi, wykonuję na życzenie klienta sprawdzenie pomieszczenia tylko pod kątem aktualnie działających podsłuchów w paśmie do 3GHz. Wyżej wymienione urządzenia bardzo często kosztują mniej jak 300 zł i każdy może nabyć w/w w sieci Internet. Wtedy koszt takiego sprawdzenia dla małego biura nie zajmuje więcej jak 15 minut i kosztuje znacznie mniej niż kompleksowa usługa.

3. Czy sprawdza Pan również mieszkania oraz pojazdy ?

Tak, w zakresie świadczonych usług są wszelkiego typu obiekty/nieruchomości, pojazdy oraz sprzęt elektroniczny taki jak np. telefony komórkowe.

4. Ile kosztuje kompleksowe sprawdzenie biura ?

Koszt uzależniony jest od powierzchni, położenia, ilości i rodzaju wyposażenia, struktury budynku oraz innych czynników. Wszelkie szczegóły ustalane są indywidualnie.

5. Czy jest możliwość podjęcia stałej współpracy w zakresie sprawdzania biur. Posiadam kilka pomieszczeń i chciałbym, aby w określone dni przed spotkaniem sprawdził Pan czy jest ok. Czy wtedy koszty będą mniejsze ?

Jest taka możliwość, przy stałej współpracy koszty inspekcji w zależności od poczynionych ustaleń mogą zostać dość znacznie obniżone.

6. Czy po wykonanym zleceniu jest możliwość otrzymania potwierdzenia/dokumentacji ?

Tak, po każdym zleceniu przygotowywany jest raport z wykonanych czynności, na życzenie klient może zrezygnować z w/w dokumentu.

7. Czy jest możliwość kupienia/instalacji urządzenia lub grupy urządzeń, które znacznie utrudnią prowadzenie inwigilacji elektronicznej ?

Tak, projektuję i wykonuję takie instalacje, na które udzielam gwarancji.

8. Czy mogę liczyć na pełną dyskrecję ?

Tak, wszelkie informacje na temat realizacji zlecenia nie są przekazywane osobom trzecim.

9. Czy wystawia Pan faktury VAT ?

Tak, jest to podstawowy dokument potwierdzający transakcję finansową. Obowiązuje 23% stawka podatku VAT.

10. Jestem ze Szczecina a Pan z Torunia, czy musimy się wcześniej spotkać, abym mogła zlecić Panu przeszukanie pomieszczeń biurowych ?

Nie jest to konieczne, jednak wtedy klient zobowiązany jest przesłać zdjęcia oraz inne informacje dotyczące pomieszczeń biurowych z bezpiecznego E-maila (czytaj: "WAŻNE INFORMACJE") na email firmowy.

Żeby precyzyjnie wycenić usługę, potrzebna będzie wizja lokalna w miejscu, gdzie ma zostać wykonana inspekcja. Koszty wizji lokalnej są wielokrotnie niższe od kosztów wykonania samej usługi inspekcji, wszelkie szczegóły ustalane są indywidualnie.

Telefony i treści w stylu:

"Czy może Pan do mnie przyjechać jeszcze dzisiaj? Mam dla Pana
pieniądze w formie gotówki, wystarczy że Pan przyjedzie,
wszystko ustalimy na miejscu";

"Czy mogę spotkać się z Panem za 5 minut w kawiarni, potem
nie będę miała czasu? Albo teraz, albo wcale";

oraz podobne komentarze są niepoważne i będą skutkowały
zakończeniem połączenia.

Szanowni Państwo, jeśli powyższe treści są dla Państwa zrozumiałe i akceptowalne, proszę o kontakt według zasad opisanych z zakładce "WAŻNE INFORMACJE":

W przypadku, gdybym nie odbierał telefonu lub telefon będzie wyłączony (podczas realizacji zlecenia) proszę o pozostawienie wiadomości SMS lub E-mailowej.

Z powodu bezpieczeństwa nie oddzwaniam pod numery telefonów połączeń nieodebranych, chyba, że klient będzie sobie tego życzył, potwierdzając w/w wiadomością SMS lub E-mailową. Wiadomość powinna zawierać preferowane godziny oraz termin kontaktu, w przypadku braku w/w informacji zastrzegam sobie możliwość kontaktu o wybranej przeze mnie porze.

________________________________________________________ Zabrania się wykorzystywania w jakikolwiek sposób, w jakimkolwiek miejscu oraz formie, materiałów publikowanych na mojej stronie internetowej bez mojej wyraźnej, pisemnej zgody. Wszelkie teksty, materiały (w tym zdjęcia) i opracowania są chronione, z wyłączeniami uwzględnionymi w ustawie o ochronie praw autorskich i praw pokrewnych oraz w innych obowiązujących aktach prawnych. Kopiowanie, zapisywanie na jakichkolwiek nośnikach w części lub w całości informacji a także zdjęć umieszczonych w moim serwisie internetowym, a następnie publiczne udostępnianie przy pomocy jakiegokolwiek ze znanych technice środków przekazu informacji jest niedozwolone.

/* */

8901 Marmora Road,
Glasgow, D04 89GR.

Tel.:+1 959 603 6035
FAX:+1 458 889 9898
mail@companyname.com